GENEL İADE VE CAYMA KOŞULLARI

1. Cayma Hakkı ve İade Süresi

Tüketici Kanunu gereğince, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı," ürünün teslimatından itibaren 30 (otuz) gün boyunca kullanılabilir. Bu süre içinde, iade koşullarını karşılayarak ürünün ücret iadesini talep edebilir veya farklı bir ürünle değişim yapabilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.

2. İade Koşulları

İade etmek istediğiniz ürünler, orijinal ambalajlarında ve içeriği eksiksiz olarak iade edilmelidir. Ürünler fiziksel açıdan hasar görmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.
Ürün orijinal ambalajı zarar görmüşse, ürünün tekrar satılabilir olması koşulu aranacaktır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte mutlaka faturasını göndermeniz gerekmektedir.
Orijinal kutuya kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmemektedir.
Kişiye özel üretimi, kesimi veya boyası yapılan ürünler, iade edilemeyecek ürünler ve tek kullanımlık ürünler iade kabul edilmemektedir.

3. Beğenilmeme veya Keyfi İade Durumları

Ürünün beğenilmemesi veya keyfi iade durumlarında kargo ücreti müşterilere aittir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde belirtilen "Cayma Hakkı" ve "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" şartlarına uygun olmalıdır. Firma adına fatura edilen ürünlerin iadesi için "İade Faturası" gerekmektedir.

KUSURLU ÜRÜN İADESİ

Siparişleriniz önce kalite kontrol testlerinden geçmektedir. Üretim kaynaklı kusurlu ürünlerde, teslim tarihinden itibaren 30 iş günü içinde iade yapabilirsiniz. Ürünü teslim alırken lütfen kontrol ediniz ve hasarlı ya da eksik ürünler için kargo yetkilisi ile HASAR TESPİT TUTANAĞI oluşturun.

ÜRÜNLER PAKETTEN EKSİK VEYA HASARLI ÇIKARSA

Kargo görevlisi eşliğinde aldığınız paketi açarak eksik veya hasarlı ürünleri tespit ettiğinizde kargo yetkilisine tutanak tutturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz, bu durumu en kısa sürede çözmek için yardımcı olacaktır.

Kurulum yapılmış ürünler, montaj sonrasında birleşim yerlerinde hasar oluşabileceği için iade edilemez. Ayrıca, orijinal ambalajı bozulmuş veya satılabilirliği kaybolmuş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bazı ürünler, hijyenik ürünler veya özel ürünler iade edilemez. İade için gönderilen ürünlerin uygunluğu teknik servis tarafından incelenir ve iadenin onaylanmasının ardından iade ürün bedeli hesaplanır.

 

Not: T.C. Sağlık Bakanlığı'nın hijyenik ürün yönetmeliği gereği, hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iadesi veya değişimi söz konusu değildir. Kampanyalı ürünlerle ilgili değişiklik ve kaldırma hakkı firmamıza aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR