Teslimat Koşulları

Ürünlerin Hazılanması ve Teslimatı

Sipariş verdiğiniz ürünlerin kargoya verilme süresi maksimum 30 iş gününü bulabilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Ayrıca siparişinizin durumunu takip etmek için "Sipariş Takibi" bölümünü kullanabilirsiniz. Eğer siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşanırsa, Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

Montajlı Ürünler

Montaj hizmeti verilen ürünlerde, ürünün montajı yapılacak alan ve tesisatının uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde 2. servis bedeli müşteriden tahsil edilmektedir. Montaj alanı kurulum için müsait değilse, iade işlemlerinde montaj bedeli kesintisi yapılmaktadır. İstanbul içinde ücretsiz montaj hizmeti her ilçesinde geçerlidir. Ürün montajı ile ilgili uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Ürünlerinizin Hasar Güvencesi ve Taşıma Sigortası

Siparişinizi teslim alırken kargo elemanı yanında bulunduğunuzda lütfen siparişinizi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz eksik veya hasarlı ise kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız. Kontrol edilmeden eksik veya hasarlı teslim alınan ürünlerden firmamız sorumlu değildir. Satın aldığınız tüm ürünler sigortalı ve kargo firmasının güvencesi altındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR